eyeMatrix rekomenduje
Opadające powieki i zmarszczki wokół oczu to Twój problem ? Nie martw się - eyeMatrix to pierwszy w pełni skuteczny zabieg regenerujący górną i dolną powiekę, usuwający zmarszczki i cienie  wokół oczu . Efekt zobaczysz już po 1, mało inwazyjnym zabiegu.

eyeMatrix jest rekomendowany w przypadku tzw. opadających powiek, cieni pod oczami, zmarszczek wokół oczu tzw. kurze łapki.

eyeMatrix jest realną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, o ile walczymy z mankamentem estetycznym, nie wymaga znieczulenia a rekonwalescencja jest ograniczona do 2-3 dni.

 

Zabieg na opadające powieki, dolinę łez, zmarszczki wokół oczu
zabieg eyeMatrix wykonywany na górnej powiece (źródło KształtoSfera)

Zabieg na opadające powieki, dolinę łez, zmarszczki wokół oczu

 

eyeMatrix bazuje na sprawdzonej technologii SubAblacji oraz zupełnie nowym aplikatorze eyeTip przygotowanym specjalnie do zabiegów na opadające powieki. Zabieg wykonywany jest w bezpośredniej okolicy oka - wprost na górnej powiece, na dolnej powiece, w obydwóch kącikach oczu.

Zaawansowana technologia pozwala uniknąć typowych zagrożeń zabiegów laserowych takich jak poparzenia i fotouczulenia, redukuje bolesność zabiegu i znacząco skraca okres rekonwalescencji. Efekty zobaczysz już po jednym zabiegu, który nie wymaga powtarzania. Zabieg można wykonać niezależnie od pory roku i karnacji skóry - opalenizna nie jest przeciwwskazaniem.

eyeMatrix to bezpieczna, starannie przebadana i przetestowana procedura odmładzania okolic oczu znakomicie rozwiązująca problem opadających powiek. W okresie badań klinicznych zdecydowana większość osób (kobiet i mężczyzn) biorących udział w badaniu określiło efekty zabiegu jako zdecydowanie satysfakcjonujący. Brak efektu deklarowało jedynie 2% badanych, podczas gdy bardzo dobry efekt, przewyższający oczekiwania aż 20%. Osoby biorące udział w badaniu zwracały uwagę na bardzo wysoki komfort zabiegu, szybką i bezproblemową rekonwalescencję. W pojedynczych przypadkach osoby badane określiły wynik jako dobry ale niewystarczający i deklarowały chęć powtórzenia zabiegu - osoby te miały istotne problemy z opadaniem górnej powieki. Monitoring przeprowadzonego badania wykazał, że efekt zabiegu eyeMatrix jest długotrwały - większość osób objętych badaniem deklarowała utrzymanie się efektu przez 12-18 miesięcy.

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić delikatne zaczerwienienie i podpuchnięcie obszaru zabiegu, następnego dnia pojawią się drobne punkciki w miejscach uszkodzenia skóry - w tym okresie nie należy używać żadnych kremów, zwłaszcza zawierających aktywne składniki. Skórę można lekko nawilżyć najlepiej używając płynnej parafiny, którą można kupić w każdej aptece. Makijaż można nałożyć już po 12 godzinach jednak zalecamy odczekanie około 24 godzin. Na pełen efekt zabiegu należy poczekać 3-4 tygodnie (tyle trwa proces regeneracji skóry) choć u niektórych osób najsilniejszy efekt pojawia się po 8-9 tygodniach. eyeMatrix to Twój sposób na opadające powieki

 

zabiegi na okolice oczu

zabieg eyeMatrix, kąciki oczu (źródło KształtoSfera)

 

Przebieg zabiegu eyeMatrix na opadające powieki:

  • ankieta - określenie oczekiwań, stanu zdrowia, ewentualnych  przeciwwskazań
  • oczyszczenie skóry w okolicach oczu
  • odtłuszczenie skóry
  • obszar zabiegu jest pokrywany trzykrotnie impulsami prądu bipolarnego RF aplikowanymi przez dedykowaną końcówkę frakcyjną eyeTip.
  • po zabiegu skórę można ale nie trzeba schłodzić - celem jest jedynie poprawa komfortu, jednak kosztem jest efektywność.

 

Stan skóry po zabiegu eyeMatrix (zabieg na opadające powieki)

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić delikatne zaczerwienienie i podpuchnięcie okolic oczu. Następnego dnia pojawią się drobne punkciki w miejscach uszkodzenia skóry - w tym okresie nie należy używać żadnych kremów, zwłaszcza zawierających aktywne składniki. Skórę można lekko nawilżyć najlepiej używając płynnej parafiny, którą można kupić w każdej aptece. Makijaż można nałożyć już po 12 godzinach jednak zalecamy odczekanie około 24 godzin.

Kiedy zobaczę efekty zabiegu eyeMatrix

Pierwszy efekt widać bezpośrednio po zagojeniu skóry (nie więcej niż kilka dni). Pełny efekt zabiegu widać po około 8-9 tygodniach.

Jak długo utrzyma się efekt zabiegu

Efekty zabiegu eyeMatrix są długotrwałe - pozostaną z Tobą przez 12-18 miesięcy. Po tym czasie możesz zabiegi powtórzyć.

Dlaczego eyeMatrix jest najlepszy wyborem?

Ponieważ bazuje na technologiach SubAblacji oraz eyeTip gawarantujących najsilniejszy możliwy rezultat przy bardzo ograniczonej rekonwalescencji - to bardzo istotna cecha np. w wypadku opadających powiek. Ideą zabiegu jest wywołanie naturalnych procesów regeneracyjnych skóry - dzięki temu efekty zabiegu są w 100% naturalne, długotrwałe i bezpieczne. Nie ma ryzyka poparzeń, rozciągnięcia czy utraty jędrności skóry.

Technologia SubAblacji - czym się charakteryzuje

Technologia SubAblacja to unikalny sposób aplikowania prądu bipolarnego RF, poprzez matrycę zbudowaną ze złotych elektrod przykładanych bezpośrednio do powierzchni skóry i emitujących punktowy impuls elektryczny. Efektem działania SubAblacji jest kontrolowana, punktowa ablacja (odparowanie) skóry połączona z dużym obszarem koagulacji (silnego przegrzania). Powstałe uszkodzenie skóry wywołuje silny impuls inicjujący procesy regeneracji powierzchni skóry, podczas gdy duży obszar przegrzania tkanek powoduje skrócenie i namnażanie włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jej jędrność i elastyczność. Duża ilość nieuszkodzonej tkanki otaczająca obszar ablacji pozwala do minimum skrócić okres rekonwalescencji jednocześnie podnosząc skuteczność całego zabiegu. SubAblacja charakteryzuje się bardzo korzystnym stosunkiem uzyskiwanych rezultatów do czasu rekonwalescencji i komfortu zabiegu. Jest to pierwsza technologia wykorzystująca prąd bipolarny RF do zabiegów ablacyjnych - skuteczna i bezpieczna alternatywna dla odmładzania laserowego - lepszy rezultat regeneracji skóry bez ryzyka poparzeń i przebarwień.

 

 Zobacz jak dobre mogą być rezultaty zabiegu eyeMatrix w zwalczaniu problemu opadających powiek -> eyeMatrix rezultaty